Vi har kontorer på Nærbø, men tar på oss oppdrag over hele landet…

#scroll-to

– vi har utført jobber fra Farsund i sør til Hammerfest i nord

I hovedsak har vi oppdrag fra Egersund i sør til Randaberg i nord. Men vår erfaring og kompetanse har også gitt oss oppdrag med leiligheter i Farsund og kaianlegg i Hammerfest. Ta kontakt med oss i dag for en uforpliktende prat om ditt neste byggeprosjekt!

Kvia Entreprenør AS

Besøksadresse:

Bjorhaugslettå 10
4367 Nærbø

Telefon: +47 51 79 92 20
E-post: post@kvia-as.no

Postadresse:

Postboks 114
4367 Nærbø

Ring oss, send e-post eller benytt kontaktskjemaet nederst på siden.

Her holder vi til

Administrasjonen:

Atle Kvia

Styreleder

Telefon: 932 59 926
E-post: atle@kvia-as.no

Rune Løge

Daglig leder

Telefon: 404 53 352
E-post: runel@kvia-as.no

Olav Kvia

Telefon: 932 59 931
E-post: olav@kvia-as.no

Helge Stokland

Kalkulatør

Telefon: 932 59 933
E-post: helge@kvia-as.no

Martin Tendenes

Anleggsleder betong

Telefon: 932 59 930
E-post: martin@kvia-as.no

Lars Ove Auglend

Avd Støyskjerm

Telefon: 938 32 357
E-post: lars.ove@kvia-as.no

Signe E. Torland

Regnskap

Telefon: 928 62 873
E-post: signe@kvia-as.no

Espen Anfinnsen

Logistikk- og prosjektkoordinator

Telefon: 941 62 971
E-post: espen@kvia-as.no

Kontaktskjema

=
Utfør regnestykket og fyll svaret inn i feltet. Dette er for å unngå spam.